Płatności

Nasz sklep proponuje kilka form zapłaty za zamówiony towar:

 

 1. Akceptujemy następujące formy płatności: pobranie za zaliczeniem pocztowym, pobranie za pośrednictwem firmy kurierskiej, wpłata na konto (zwykły przelew) oraz szybkie przelewy realizowane za pośrednictwem systemu PAYU
 2. Zapłata przy odbiorze - Klient uiszcza kwotę za towar w momencie odbioru przesyłki dla listonosza lub przedstawicielowi firmy kurierskiej, w zależności, która z form dostawy została wybrana. Uiszczenie opłaty jest konieczne do wydania towaru. W przypadku płatności przy odbiorze, realizacja zamówienia rozpoczyna się w chwili potwierdzenia przez Klienta adresu email poprzez odwiedzenie linku w przesłanej po dokonaniu zakupów wiadomości.
 3. Zapłata z góry (przedpłata) - gdy wybrana zostanie metoda płatności z góry, należy dokonać stosownej wpłaty na konto sklepu SmartNFC.pl (na przelewie prosimy wpisać nr składanego zamówienia). 
  Dame do przelewu znajdują się w wiadomości e-mail wysyłanej Klientowi celem potwierdzenia złożenia zamówienia. W chwili otrzymania przez Sklep płatności, rozpoczyna się proces realizacji zamówienia, oraz jej wysyłki do Klienta.
 4. Dane do przelewu : SMARTAG, ul. Leszczynowa 1, 15-378 Białystok, Konto: 23116022020000000099743356
 5. System płatności PAYU  - kanał płatności elektroniczny firmy PAYU pozwala na wygodne opłacenie danego zamówienia bez wychodzenia z domu. W momencie wybrania odpowiedniej opcji w trakcie realizowania zamówienia - system automatycznie uwzględni preferencje kupującego i pomoże w dokonaniu transakcji. Informacja o przelaniu środków na konto Sklepu www.SmartNFC.pl jest automatyczna, co w dużej mierze przyspiesza proces realizacji zamówienia. W ramach kanału platnosci.pl możliwe są m.in. płatności poprzez:
  Kartę płatniczą, (m.in. VISA, MasterCard, Diners Club, JCB)
  Szybki przelew z mBanku, MultiBanku, Inteligo, BZWBK, Nordea, PKO Inteligo, BPH ING (Bank Śląski) i innych
 6. System płatności zapewnia firma PAYU, więcej informacji znajdziecie Państwo na ich stronie http://www.payu.pl